Вчора начальник Чернівецької митниці ДФС Микола Салагор повідомив про відставку

Колишній начальник Чернівецької митниці ДФС Микола Салагор, якого у 2019 році президент Володимир Зеленський вимагав звільнити, вирішив піти у відставку. Як повідомляє МБ, про це свідчить електронна декларація, яку Салагор оприлюднив вчора, 18 травня, на сайті НАЗК.

Зокрема, екс-посадовець в декларації вказав, що подає її перед звільненням. Згідно з її даними, з 1 січня по 11 травня 2021 року Салагор отримав зарплату в Буковинській митниці у розмірі 119 тис грн. Також за вказаний період Салагору нарахували пенсію в розмірі майже 54 тис грн.

Нагадаємо, у липні 2019 року на нараді в Ужгороді президент Володимир Зеленський порадив Салагору написати заяву на звільнення.

Проте замість звільнення з посади Микола Салагор пішов у щорічну відпустку.

Згодом стало відомо про звільнення Салагора з посади керівника митниці. Тоді він подав позов до суду на ДФС, вимагаючи скасування наказу про його звільнення.

У квітні 2020 року Чернівецький окружний адміністративний суд повністю задовольнив адміністративний позов Салагора, а також скасував ряд висновків, згідно з якими його звільнили з посади керівника Чернівецької митниці ДФС.

Влітку 2020 року Салагор поновився на посаді керівника митниці.

Реклама

Залишити коментар