У підручнику з української мови Авраменка знайшли посилання на порносайт

У підручнику з української мови для 10 класу, автором якого є мовознавець Олександр Авраменко, знайшли гіперпосилання на сайт з порнографією

Відео про це оприлюднив користувач соцмережі Tik-Tok toxacheep.

У підручнику “Українська мова” за 10 клас авторства Олександра Авраменка за 2018 рік знайшли посилання на сайт з порнографією. Посилання розмістили у розділі підручника “Суперечка як вид комунікації” в кінці тексту “Шкільний дрес-код: чи потрібна учням форма?” на 189 сторінці.

Так, у підручнику вказано посилання novomirgorod.com – воно і веде на сайт із порноконтентом.

У коментарі ТСН помічниця Олександра Авраменка заявила, що вони вже були раніше поінформовані помилкою у лінку.

“Це взагалі було посилання на адміністрацію міста Новомиргород Кіровоградської області, але як нам сказали, це робота хакерів. Ми вже отримували дзвінки стосовно цього посилання і відреагували на це. Ми поскаржилися до кіберполіції”, – наголосила вона.

Як зазначає Бабель, дані сервісу Web Archive вказують на те, що до 2019 року на цьому домені був розміщений новинний портал міста Новомиргород. Імовірно, власники не продовжили термін дії домену і закинули сайт. Уже в листопаді 2019 року портал переїхав на домен novomyrgorod.com, а на novomirgorod.com, який вказаний у підручнику, з осені 2020 роки зʼявився порноконтент. Автори підручника не могли цього передбачити.

Реклама

Залишити коментар