На Буковині засудили жінку, яка викинула тіло своєї дитини у валізі

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Чернівецької обласної прокуратури завершено судовий розгляд кримінального провадження, зареєстрованого за фактом злісного невиконання батьківських обов’язків 23-річною жителькою Хмельницької області, в результаті чого помер її трирічний син (ст. 166 КК України).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.

За результатами судового розгляду встановлено, що жінка неодноразово залишала свого 3-річного сина без нагляду або на малознайомих людей не цікавившись, що дитина їстиме. У червні 2019 року, знаючи що хлопчик
захворів, жінка не піклувалась про його здоров’я, не надавала йому медичну допомогу та до лікарів не зверталась.

Через злісне невиконання нею батьківських обов’язків він помер, а матір вирішила позбутись тіла дитини, поклала його у валізу, яку залишила у зелених насадженнях неподалік недобудованого супермаркету. Валізу з тілом мертвої дитини 27 червня 2019 року виявили перехожі на околиці Чернівців.

Шевченківський районний суд м. Чернівці погодився з доводами ювенальних прокурорів та засудив жінку до 3 років 6 місяців позбавлення волі. До набрання вироком законної сили жінка перебуватиме в СІЗО.

Реклама

Залишити коментар