Ізраїль знищив багатоповерхівку у секторі Гази, де розташовувалися офіси міжнародних ЗМІ — відео

Ізраїльський авіаудар призвів до повного обвалення багатоповерхової будівлі в секторі Гази, де розташовувалися офіси міжнародних ЗМІ.

Про це повідомляє The Times of Israel.

На відео з місця подій видно, як будівля повністю зруйнувалася після бомбардування, після чого пил та сміття злетіли у повітря.

Зокрема у будівлі розміщувалися офіси інформаційної агенції AP та телеканала AlJazeera. Також там було кілька квартир, пише AlJazeera.Про постраждалих і жертв наразі не повідомляється.

В Армії оборони Ізраїлю підтвердили авіаудар і пояснили, що у таких будівлях окрім цивільних офісів можуть розміщуватися кіберцентри, магазини зброї та різні вузли зв’язку, що використовуються терористичними групами в Газі.

Ізраїльські військові попередили про бомбардування будівлі й дали годину на евакуацію.

Інформаційна агенція AP повідомила, що усі співробітники та фрилансери видання встигли безпечно евакуюватися з будівлі.

Президент та генеральний директор AP Гері Пруїт розкритикував Ізраїль через цей авіаудар.

«Ми в шоковані й нажахані тим, що ізраїльські військові знищили будівлю, в якій розміщено бюро AP та інші новинні організації в Газі. Вони добре знають місцеперебування нашого бюро і знали, що там були журналісти. Ми отримали попередження про те, що будівлю атакують. Ми ледь уникли страшних людських втрат», — йдеться у заяві Пруїта.

Він назвав авіаудар «неймовірно тривожним розвитком подій» і заявив, що «світ буде менше знати про те, що відбувається в Газі через те, що сталося сьогодні».

Відео – НВ

Реклама

Залишити коментар