Окружний адмінсуд Києва просять скасувати реєстрацію партії “Команда Михайлішина”

Міністерство юстиції України просить суд анулювати реєстрацію політичної партії “Команда Михайлішина”.

Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва.

Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва. Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним позовом. Причини наразі міністерство юстиції не вказує.

“Команда Михайлішина”: що відомо про політичну партію

Як відомо, головою політичної партії “Команда Михайлішина” є депутат Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин. Партія була створена восени 2020 року напередодні місцевих виборів.

Згідно з даними Мін’юсту, попередня назва політичної партії – “Добробут”. Вона була зареєстрована у Житомирській області на громадянку Оліфаренко Наталію Володимирівну.

“Команда Михайлішина” за підсумком місцевих виборів-2020 набрала 6220 голосів чернівчан, здобувши сім депутатських мандатів у Чернівецькій міськраді.

Віталій Михайлішин: що відомо про політика

Раніше Віталій Михайлішин був членом Партії регіонів. У січні 2014 року, в період загострення подій на Євромайдані (початок розстрілів), Михайлішин у розмові з чернівецькими активістами заявив, що він підтримує тодішнього президента Віктора Януковича, і йому “не соромно”, що він з Партії регіонів.

У березні 2018 року Михайлішин у інтерв’ю журналістам сказав, що “ніколи не був членом жодної партії”.

У 2019 році Михайлішин перерахував 1,2 млн грн політичній партії “Опозиційна платформа – За життя”, від якої він балотувався у народні депутати на парламентських виборах.

На місцевих виборах у 2020 році Михайлішин балотувався на посаду міського голови Чернівців. У другому турі виборів він програв чинному мерові Чернівців Романові Клічуку.

Реклама

Залишити коментар