На Щербанюка перекрили частину вулиці: неякісно поремонтували перед виборами

У Чернівцях співробітники водоканалу розрили частину вулиці Щербанюка через розгерметизацію труби, наразі ділянка вулиці перекрита. Як повідомив сьогодні журналістам директор “Чернівціводоканалу” Андрій Колесник, 11 травня працівники комунального підприємства, виконуючи роботи з прочищення каналізації на вулиці Щербанюка, 53, виявили технічну поломку. Про це пише МБ.

Андрій Колесник зазначив, що вміст каналізаційної мережі потрапляв та продовжує потрапляти за межі колодязя та труби, що спричинило утворення пустот під асфальтним покриттям.

Працівники водоканалу розкопа цю ділянку й обстежити, наскільки пошкоджено мережу в цьому місці, після цього – замінити ушкоджену ділянку.

За словами Колесника, труба, яка потребує заміни, була побудована ще за австрійських часів, зроблена з бетону, має діаметр 300 міліметрів.

“Каналізаційний колектор забитий. Ми вже двічі намагалися промивочною машиною провести ревізію цієї труби. Але оскільки там є залишки труби і земля, було прийняте рішення в аварійному порядку перекрити вулицю Щербанюка та провести ремонт цієї каналізаційної мережі”, – повідомив Колесник.

Він додав, що ця труба непридатна до експлуатації й потребує заміни.

Заступник міського голови Чернівців Василь Зазуляк вважає “неприпустимим”, коли представники влади перед виборами дозволяє собі робити асфальтне покриття без заміни мереж, які перебувають у неналежному стані.

“Як наслідок – ми продовжуємо витрачати бюджетні кошти. На останній сесії один з депутатів сказав, що тут потрібно встелити другий шар покриття. Уявіть собі, які шалені кошти ми би витратили, встановивши цей другий шар. Тому на майбутнє я вважаю, що краще довше і дорожче. Головне – щоб дороги і мережі слугували чернівчанам десятки років“, – сказав Зазуляк.

Реклама

Залишити коментар