Стали відомі шокуючі подробиці йморвірного вбивства немовляти на Буковині

Поліцейські продовжують перевіряти причетність чернівчанки до ймовірного вбивства її новонародженої дитини. Зокрема, вони поспілкувалися з породіллею та її неповнолітнім сином і з’ясували шокуючі подробиці.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Зокрема, як повідомив заступник начальника Чернівецького районного управління поліції – начальник слідчого відділу Віктор Семенюк, породілля віддала два пакети, в який могло бути тіло немовляти, своєму синові, і попросила викинути.

“У кримінальному провадженні, розпочатому за статтею 117 ККУ за фактом умисного вбивства матір’ю своєї новонародженої дитини, продовжуються слідчо-розшукові дії. Зокрема, перевіряють пояснення, надані породіллею щодо місця захоронення дитини. У першому поясненні жінка вказала, що закопала дитину в лісосмузі поблизу Центрального кладовища Чернівців. Друга версія – у тому, що вона викинула дитину у смітник. Під час спілкування родичі породіллі повідомили, що їм не було відомо про те, що жінка вагітна і що вона народжувала дитину. Водночас неповнолітній син жінки розповів, що 5 травня після того, як повернувся додому з навчання, мати дала йому 2 пакети, які він викинув у смітник”, – зазначає Віктор Семенюк.

Протягом двох днів поліція розшукувала тіло немовляти.

“Поліція перевірила можливі місця захоронення дитини. Зокрема, Центральне кладовище, лісосмугу поблизу цього кладовища, лісосмугу поблизу місця проживання породіллі, обстежила місцеве сміттєзвалище. Слідчі продовжують розшукувати тіло новонародженого”, – додав В. Семенюк.

На період перебування жінки в лікарні її неповнолітнього сина помістили до центру соціально-психологічної реабілітації.

Нагадаємо, 10 травня медики госпіталізували жінку з післяпологовим ускладненням. Пацієнтка розповіла співробітникам поліції, що народила мертву дитину й закопала її неподалік Чернівців. Згодом жінка змінила своє пояснення – наразі правоохоронці відпрацьовують декілька слідчих версій події.

Реклама

Залишити коментар