Екс-працівниця пресслужби Чернівецької міськради подала до суду на Романа Клічука

У Чернівцях колишня головна спеціалістка відділу міжнародних відносин, інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міськради Ірина Чернишевська подала до суду на міського голову Романа Клічука через своє звільнення.

Відповідна інформація оприлюднена у графіку судових засідань на сайті “Судова влада України”.

Водночас на своїй сторінці у Facebook Чернишевська написала, що вважає своє звільнення із посади у міській раді незаконним.

“Нарікань до моєї роботи не було, доган теж… Тому моє звільнення є незаконним. Зустрінемось в суді”, – написала вона.

Ну що ж…новий тиждень, нові справи😁 У зв‘язку з тим, що мене звільнили незаконно і з порушенням, подалась до…

Опубліковано Іриною Чернишевською Понеділок, 10 травня 2021 р.

Що відомо про інші судові позови проти Романа Клічука?

Екс-директор департаменту житлово-комунального господарства Володимир Бешлей подав до суду на міського голову Чернівців щодо скасування розпорядження про його звільнення. Крім вимоги щодо поновлення його на посаді, Бешлей просить стягнути з міського бюджету на свою користь середній заробіток за час вимушеного прогулу з 3 лютого по день винесення рішення суду з розрахунку 1723,62 грн одноденної зарплати.

Окрім того, поновитися на посаді через суд намагається колишній директор департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Микола Собко.

Разом з тим, у суд на Клічука з вимогою поновлення на посаді подав колишній керівник департаменту розвитку Чернівецької міськради Віталій Гавриш.

Також до суду на мера Чернівців подав екс-директор аеропорту Ігор Кірєєв, а також колишній заступник міського голови Олександр Паскар.

Реклама

Залишити коментар