Українці Португалії поскаржилися парламенту на місцевих комуністів

Автори звернення закликали до публічного засудження дискримінаційної політики Комуністичної партії Португалії щодо українців і України

Українці Португалії ухвалили звернення до парламенту країни, в якому засудили Комуністичну партію Португалії за заяву «Солідарність з українським народом в умовах ескалації агресії Київського режиму».

Як повідомив голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха у Facebook, цю заяву комуністи пропонують розглянути в парламенті наступного тижня.

За словами Садохи, учасники акції Пам’яті та примирення, що пройшла 8 травня у Лісабоні, підтримали заяву українських громадських організацій в Португалії до португальського парламенту з вимогою засудити дискримінаційну політику португальских комуністів щодо українців та України.

“Від португальського парламенту, ми, українці, що проживаємо в Португалії і більшість з нас вже має португальське громадянство, вимагаємо чіткої відповіді: чи це можливо, що в демократичній та конституційній державі (Португалії) парламентська партія публічно може називати українців «фашистами», а суверенну державу Україна – «Київським режимом»?”, – йдеться у зверненні.

Українська громада заявила, що сприймає заяву комуністів як дискримінацію і ксенофобію щодо себе.

Напередодні Дня пам’яті та примирення, Комуністична партія Португалії оприлюднила заяву, яку пропонує проголосувати в…

Опубліковано Павлом Садохою Неділя, 9 травня 2021 р.

Реклама

Залишити коментар