Три чернівецькі приватні підприємства подали до суду на Зеленського: вимагають скасування санкцій

Три приватні підприємства, зареєстровані у Чернівцях, подали до суду на президента Володимира Зеленського, Раду національної безпеки та оборони України та Службу безпеки України з вимогою скасувати указ президента України про запровадження санкцій щодо цих компаній. Як повідомляє МБ, інформація про це оприлюднена в судових розкладах сайту “Судова влада України”.

Зокрема, до Касаційного адміністративного суду в складі Верховного суду України, який уповноважений переглядати укази президента, звернулися “Компанія Менатеп”, “Новатек Продакшн” та “Ексто Холдинг”. Усі ці фірми увійшли до списку із дев’яти компаній з Чернівців, щодо яких на початку квітня Зеленський ввів санкції.

Відповідачем у цих справах вказаний президент України Володимир Зеленський. Третіми сторонами – РНБО та СБУ.

Компанії з Чернівців просять суд визнати протиправним та скасувати Указу президента №140/2021, опублікований 3 квітня 2021 року. У розкладі засідань зазначається, що склад суду, який розглядатиме цю справу, вже призначений.

“Компанія Менатеп”(керівник – Прокопець Сергій Петрович) зареєстрована у смт Лужани Чернівецької області. Основним видом економічної діяльності фірми вказано надання в оренду інших машин, устатковання та товарів.

“Новатек Продакшн”(керівник – Черненко Вячеслав Вікторович) зареєстровано також у смт Лужани, за тією ж адресою, що і “Компанія Менатеп”. Основним видом економічної діяльності фірми вказано виробництво тютюнових виробів.

Фірму “Ексто Холдинг”(керівник – Черненко Вячеслав Вікторович) зареєстровано в Чернівцях на вулиці Переяславській. Компанія займається виробництвом тютюнових виробів.

Реклама

Залишити коментар