“Робота покращується”: на Калинівському ринку колишні порушники закуповують холодильники

Спеціалісти державної лабораторії ветеринарно – санітарної експертизи на ринку №7 інформували про те, що ситуація покращується. Частина реалізаторів харчових продуктів промислової групи вже придбали холодильні установки із виставковою вітриною, частина здійснюють реалізацію із стаціонарних холодильних вітрин. Про це повідомила начальниця Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, Анжела Косован.

На нараді Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, яка відбулась 6 травня обговорили реалізацію харчових продуктів на продовольчих секторах № 4 та 5 КП МТК “Калинівський ринок”.

Інспектори щоденно проводять контроль за реалізацією харчових продуктів зі сторони адміністрації ринку. У разі виявлених порушень накладаються штрафні санкції (тільки протягом 05.05.2021 року було притягнуто до відповідальності 5 осіб).

Також спеціалісти державної лабораторії ветеринарно – санітарної експертизи та адміністрація ринку проводять роз’яснювальну роботу з реалізаторами та споживачами щодо питань безпечності харчових продуктів та профілактики харчових отруєнь тощо.

Відповідно до звернення адміністрації КП МТК “Калинівський ринок” Головне управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області проведе позаплановий захід державного контролю реалізаторів харчових продуктів промислової групи товарів по дотриманню діючого харчового законодавства.

Реклама

Залишити коментар