Рятувальники шукали чоловіка вздовж Прута: Буковинець застряг на острівці

1 травня о 23:05 на спецлінію 101 повідомили про те, що біля с. Мамаївці на острівці посеред річки перебуває чоловік та потребує допомоги. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Як з’ясувалося, 35-річний чоловік хотів перейти річку Прут вбрід, щоб скоротити шлях йдучи додому в с. Стрілецький Кут.  Доходячи до острівця посередині річки він впав у воду, на щастя, йому вдалося вибратися із води, але при цьому він повністю намочив весь одяг.

Чоловік тривалий час перебував на острівці, адже не зміг  одразу зателефонувати з мобільного телефону, що намочився у воді, до служби порятунку.

“На той момент життя людини опинилося в великій небезпеці, адже сильна, стрімка течія річки не дозволяла йому продовжити рух, а рівень води постійно підіймався, поступово затоплюючи острівець. Коли  чоловіку вдалося зателефонувати до рятувальників, вони негайно виїхали на місце події. Рятувальні роботи ускладнювалися темною порою доби, потерпілий не міг точно вказати місце свого перебування, тому рятувальникам довелося  шукати його вздовж берега річки“, —  йдеться у повідомленні.

Знайшовши чоловіка на острівці рятувальники приступили до його порятунку. Долаючи стрімку течію з допомогою плавзасобу вони дісталися до острівця, надали потерпілому необхідну допомогу. Першочергово рятувальники дали чоловікові одяг, щоб він міг зігрітися та перевезли його до берега. Надавши всю необхідну допомогу потерпілому та переконавшись, що його життю нічого не загрожує, рятувальники відвезли чоловіка додому

Реклама

Залишити коментар