Двом військовим та депутату облради повідомили про підозру у справі катастрофи Ан-26 під Чугуєвом

Трьом особам повідомили про підозру у справі про катастрофу Ан-26 Збройних сил України в Харківській області, в якій загинули 26 осіб.

Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.У порушенні правил підготовки та проведенні польотів та недбалому ставленні до військової служби (ст. 416 та ч. 3 ст. 425 КК України) підозрюються:

  • аступник командира військової частини А4104, де сталася авіакатастрофа;
  • заступник командира вказаної військової частини з льотної підготовки.

У недбалому ставленні до військової служби підозрюється:

  • депутат обласної ради, який на час катастрофи виконував обов’язки начальника Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

Слідчі проситимуть суд відправити підозрюваних під домашній арешт.

Військовий літак Ан-26 Збройних сил України розбився увечері 25 вересня 2020 року за два кілометри від військового аеропорту Чугуєва, заходячи на посадку.

На борту перебували 27 осіб: офіцери і курсанти Харківського університету Повітряних сил ЗСУ імені І. Кожедуба, які виконували навчально-тренувальний політ.

25 людей загинули на місці катастрофи, один курсант помер в лікарні від опіків. Ще одному курсанту вдалося вижити.

Слідство розглядало всі версії катастрофи: технічну несправність літака, помилку екіпажу, помилку керівництва польотів, неналежну підготовку літака і теракт.

В урядовій комісії заявили, що аварія сталася через сукупність факторів, зокрема, через відсутність контролю за організацією польотів, системних порушень правил виконання польотів і недостатньої профпідготовки екіпажу щодо дій в особливих ситуаціях

Реклама

Залишити коментар