“Ваш родич потрапив у ДТП”: за 1 день шахраї ошукали буковинців більш як на 160 тисяч гривень

25 квітня співробітники відділення поліції № 1 (м. Сторожинець) Чернівецького районного управління поліції зареєстрували три звернення, що стосувалися шахрайських дій. У двох випадках зловмисники діяли за схемою “ваш родич у біді”, ще в одному – представилися співробітниками банку. За вказаними фактами поліцейські наразі проводять досудові розслідування.

Зокрема, 80-річна жителька міста Сторожинець повідомила, що вранці 25 квітня до неї зателефонував невідомий чоловік і сказав, що її син потрапив у ДТП і потребує допомоги.

Довірившись незнайомцю, пенсіонерка не стала перевіряти отриману інформацію та власноруч передала зловмиснику гроші в різній іноземній валюті в сумі, еквівалентній більше 160 тисяч гривень.

З аналогічним повідомленням звернувся до поліції і 82-річний сторожинчанин. Пенсіонер розповів, що вночі йому зателефонував незнайомий чоловік, який представився працівником правоохоронних органів.

Співрозмовник повідомив, що внук заявника потрапив у ДТП і необхідно терміново передати кошти, щоб допомогти йому. Буковинець повірив невідомому та передав 30 тисяч гривень.

Ще однією жертвою шахраїв стала 40-річна жінка. Видаючи себе за співробітників служби безпеки банку, зловмисники дізналися в потерпілої реквізити банківської карти й заволоділи наявними на рахунку коштами. Внаслідок протиправних дій жінка втратила більше 20 тисяч гривень.

За всіма вказаними фактами співробітники відділення поліції № 1 (м. Сторожинець) Чернівецького районного управління поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України та встановлюють осіб, причетних до цих правопорушень. 

Реклама

Залишити коментар