В Чернівецькому госпіталі надаватимуть психологічну допомогу ветеранам війни на Сході

У Чернівецькому обласному госпіталі ветеранів війни запрацював кабінет психологічної реабілітації. Про це повідомляє Департамент охорони здоров`я Чернівецької ОДА.

За словами Тетяни Аніщенко, лікаря-психолога ОКНП “Чернівецький обласний госпіталь ветеранів війни”, потреба у такому кабінеті виникла давно, проте реалізувати задум вдалося лише за сприяння в. о. генерального директора закладу Віталія Полатайчука, який, особисто пройшовши через горнило війни на Сході, розуміє гостру потребу у роботі психолога з учасниками АТО/ОСС.

Професійну допомогу психолога у кабінеті психологічної реабілітації можуть отримати як учасники й ветерани бойових дій, так і члени їхніх сімей.

Сеанси, тривалістю 1,5-2 години, проводяться індивідуальні або групові з наданням корекційної, підтримуючої та релаксуючої психологічної допомоги.

Учасникам та ветеранам бойових дій насамперед пояснюють фізіологічний компонент наслідків перенесеної війни, зокрема те, що відбувається у зв’язку з цим із мозком людини та її гормонами, вчать, як справлятися з невмотивованою тривогою й роздратуванням, як налагодити свій сон тощо.

Зважаючи на карантинні обмеження, записатися до психолога наразі можуть ті ветерани й учасники бойових дій, які проходять стаціонарне лікування у закладі.

Крім них, кожної п’ятниці о 10.00 розпочинаються заняття з психологом для матерів, дружин і доньок (старших за 17 років) учасників АТО/ОСС.

Реклама

Залишити коментар