Укрзалізниця і польська Pesa співпрацюватимуть для відновлення дизель-поїздів

АТ “Укрзалізниця” та Pesa Bydgoszcz S.A. обговорили програму співпраці з відновлення дизель-поїздів польського виробництва. 

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

За словами в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика, наразі лише 4 з 14 рейкових автобусів Pesa, які експлуатує українська залізниця, знаходяться в робочому стані.

“Частина цих поїздів використовується на маршруті бориспільського експресу. Тому нам важливо їх якісно та заздалегідь підготувати до очікуваного пожвавлення пасажиропотоку, після поновлення обсягів міжнародних авіаперевезень”, — зауважив Юрик.

Сторони домовилися, що Укрзалізниця спільно із заводом-виробником проведуть детальну технічну оцінку стану рухомого складу та опрацюють оптимальну програму ремонту.

Крім того, досягнуто попередньої домовленості в рамках прямого співробітництва Pesa про навчання українських спеціалістів з технічного обслуговування поїздів, щоб у майбутньому зменшити експлуатаційні витрати українського перевізника та локалізацію ремонтів.

Укрзалізниця запросила польських колег до співпраці за проєктом City Express.

“Продовжуємо роботу над реалізацією проєкту City Express, який передбачає інтеграцію залізниці з міським транспортом. Таким чином створюється єдиний транспортний простір для зручного пересування мешканців великих міст і їх сателітів. Цей проєкт визначений одним з пріоритетних для розвитку інфраструктури країни. Саме тому Укрзалізниця для пошуку партнерів проводить переговори з провідними виробниками рухомого складу”, — розповів Юрик.

Реклама

Залишити коментар