Україна постачатиме молочну продукцію до Лівії

Україна постачатиме молоко та молочну продукцію до Лівії.

Про це повідомляє Урядовий портал.

“Компетентні органи України та Лівії погодили двосторонню форму ветеринарного сертифіката на експорт молока та молочних продуктів з України до Лівії. Таким чином, для українських виробників молока та молочних продуктів відкрито новий експортний ринок”, – йдеться у повідомленні.

Ознайомитися з формою сертифіката можна на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби у розділі “Міжнародне співробітництво”, в рубриці “Сертифікати на експорт з України”.

“Менше двох тижнів тому в Держпродспоживслужбі відбулася дуже продуктивна зустріч з повіреним у справах Держави Лівія в Україні Бенісса Аделом, а вже сьогодні маємо дуже добру новину для українських виробників молока та молочної продукції про відкриття експортного ринку”, – повідомила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Раніше обидві країни погодили форми міжнародних ветеринарних сертифікатів для експорту з України до Лівії великої рогатої худоби, м’яса птиці і продуктів з нього.

Також сьогодні розглядається можливість експорту з України до Лівії соняшникової олії, зернової та плодово-ягідної продукції.

Реклама

Залишити коментар