На Буковині розпочали антитерористичні навчання: можливі обмеження руху транспорту

Сьогодні, 20 квітня на Буковині розпочали масштабні антитерористичні навчання. Під час навчань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму. Тобто правоохоронці можуть обмежувати або забороняти рух транспортних засобів і пішоходів, перевіряти документи, що посвідчують особу, оглядати автомобілі. Про це повідомляє Управління СБ України в Чернівецькій області.

Під час тренувань посилена увага приділятиметься відпрацюванню дій із захисту стратегічно важливих об’єктів та кордонів держави. Метою проведення заходів є удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам.

В ході тренувань під посиленим захистом перебувають об’єкти критичної інфраструктури, в тому числі енергетичної і транспортної системи.

У навчаннях беруть участь регіональні підрозділи СБУ, Національної поліції, Держприкордонслужби, Національної гвардії, Збройних Сил України, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Тренувальні заходи проводяться в умовах, максимально наближених до реальних та з неухильним дотриманням прав і свобод громадян.

Під час навчань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

СБУ звертається до буковинців та гостей краю із розумінням поставитися до тимчасових незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Реклама

Залишити коментар