Врятували життя чоловіку та евакуювали ще 10 осіб. Цілу спецоперацію довелося провести співробітникам ДСНС під час пожежі, яка виникла в одній з квартир двоповерхового будинку Чернівців. Загорання трапилося ввечері 18 квітня по вул. Синагоги. Про пожежу повідомили люди, які помітили дим з квартир на 2 поверсі.
Пожежа у квартирі двоповерхового будинку Чернівців:врятували життя чоловіку та евакуювали ще 10 осіб
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)