В Міністерстві охорони здоров’я повідомили коли розпочнеться щеплення вакциною Pfizer

Щеплення вакциною Pfizer проти COVID-19 розпочнеться в Україні 18 квітня з Київської області. У решті регіонів вакцинація цим препаратом стартує 19 квітня після того, як вакцину доставлять на обласні склади. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

 Це перша партія вакцини Pfizer-BioNTech, які Україна отримала в межах глобальної ініціативи COVAX.
Вже 17 квітня 29 250 доз вакцини попрямують з національного складу в регіони – по 1170 доз у кожну з областей та в м. Київ. Разом з вакцинами розвозитимуть розчин для їхнього розведення, шприци та коробки для безпечної утилізації медичних відходів.
Україна здатна забезпечити холодовий ланцюг для зберігання та транспортування вакцини виробництва Pfizer-BioNTech. Завдяки партнерам вона має все необхідне обладнання, професійного підрядника та достатньо навченого персоналу, які відповідатимуть за логістику цієї вакцини”, — запевняє заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.
Вакциною Pfizer-BioNTech в першу чергу щепитимуть персонал і мешканців будинків для літніх людей. Потім – працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників. За кожним щепленим першою дозою Comirnaty буде зарезервована друга доза вакцини з цієї ж партії у 117 тис. доз.
Реклама

Залишити коментар