Укрзалізниця запустить одинадцять додаткових поїздів на травневі свята

Укрзалізниця планує призначити щонайменше одинадцять додаткових поїздів на великодні та травневі свята

Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці.

За словами в.о. голови правління Укрзалізниці Івана Юрика, наразі опрацьовано призначення до Великодня та травневих свят одинадцять додаткових поїздів.

“Традиційно додаємо поїзди на ті напрямки, які є найбільш популярними серед пасажирів, зокрема на Закарпаття. Просимо пасажирів на вокзалах та у поїздах дотримуватися всіх карантинних вимог та обов’язково носити маски. Подорожуйте безпечно”, – цитує пресслужба слова Юрика.

У пресслужбі зазначили, що для зручних подорожей пасажирів додаткові поїзди на свята курсуватимуть до Ужгорода, Рахова, Ковеля, Чернівців, Миколаєва, Маріуполя, Костянтинівки, Івано-Франківська, Одеси та Львова.

Зазначається, що компанія у травні також призначатиме додаткові рейси цілорічних поїздів. Наразі передбачається, що такі святкові рейси здійснять п’ять поїздів: № 29/30 Київ – Ужгород, № 251/252 Харків – Миколаїв, №774/773 Київ – Шостка, №781/782 Черкаси – Київ та № 137/138 Хмельницький – Лисичанськ.  Окрім цього, на свята Укрзалізниця продовжила маршрут швидкісного поїзда № 779/780 Суми – Київ до станції Вінниця.

Реклама

Залишити коментар