Яценюк: Черговий винахід у вигляді кластерів «Мінська» може виявитися кластерною бомбою

Арсеній Яценюк звернувся до Президента Зеленського: “Наш «кластер»: Російські війська – геть з України; повернути нам нашу територію; відновити контроль за кордоном без вигаданих ворожих умов”.

Про це прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк написав у Facebook після зустрічі президентів України і Франції.

“Із брифінгу Президента України в Парижі (не дуже розумію, чому без французького колеги) країна дізналася про «кластери» у процесі мирного врегулювання. На жаль, глава держави не роз’яснює країні, які саме «кластери» він узгоджує”, – наголосив лідер НФ.

За новими словами може критися чергова «мінська домовленість» без надії на рішення, підкреслив він.

“Я б також не хотів, щоб черговий винахід у вигляді «кластерів» став забороненою кластерною (касетною) бомбою. Там теж одне летить, а прилітає десяток інших”, – написав Арсеній Яценюк.

“Російські війська – геть з України. Повернути нам нашу територію. Відновити контроль за кордоном без вигаданих ворожих умов. Ось весь наш кластер”, – наголосив він.

“Пане Президенте, Ви саме це погодили в Парижі?” – додав Арсеній Яценюк.

Із брифінгу Президента України в Парижі (не дуже розумію, чому без французького колеги) країна дізналася про «кластери»…

Опубліковано Арсенієм Яценюком Пʼятниця, 16 квітня 2021 р.

Реклама

Залишити коментар