Законопроєкт Зеленського про ліквідацію ОАСК зареєстрували у Раді

Президентський законопроєкт про ліквідацію Окружного адміністративного суду Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду зареєстровано у Верховній Раді.

Про це свідчать дані на сайті парламенту.

“Проєкт закону про ліквідацію Окружного адміністративного суду Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду одержавно Верховною Радою і передано на розгляд керівництва”, – зазначається на сайті.

Президент визначив документ як невідкладний.

Тексту законопроєкту поки що на сайті ВР не оприлюднено.

Президент Володимир Зеленський 13 квітня вніс до Верховної Ради як невідкладний проєкт закону «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва».

ОАСК відомий своїми резонансними рішеннями, серед яких – скасування нового українського правопису, скасування рішення Київради про перейменування Московського проспекту на проспект Бандери, визнання незаконною націоналізацію «Приватбанку», призупинення процесу перейменування УПЦ Московського патріархату, поновлення Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби та інші.

У жовтні 2020 року Зеленський у відповідь на петицію з проханням подати до Верховної Ради законопроєкт про ліквідацію ОАСК запропонував розпочати консультації з Вищою радою правосуддя для “напрацювання прозорої та коректної процедури, яка дозволила б вирішити питання ОАСК” та “зняти певну напругу в суспільстві щодо цієї ситуації”.

Реклама

Залишити коментар