Верховний суд визнав необов’язковою участь Януковича у засіданні по справі його держзради

Касаційний кримінальний суд, який у складі Верховного суду, відмовився визнати обов’язковою участь експрезидента Віктора Януковича у судовому засіданні по справі його держзради.

Про це передає пресслужба Верховного суду у Facebook.

“ККС ВС відмовив у визнанні обов’язковою участі засудженого в судовому засіданні під час касаційного розгляду, мотивуючи це тим, що ВС позбавлений можливості забезпечити його явку, оскільки В. Ф. Янукович перебуває поза межами території України. Суд наголосив, що засуджений за власним бажанням може взяти участь у розгляді цього кримінального провадження”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, вирішуючи клопотання щодо забезпечення участі засудженого в розгляді кримінального провадження у режимі відеоконференцзвʼязку в порядку міжнародної правової допомоги, ККС ВС також відмовив у його задоволенні, зокрема, вказавши, що під час досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні РФ раніше вже відмовляла у наданні такої допомоги.

Водночас, з метою реалізації процесуальних прав засудженого та з огляду на конкретні обставини цього кримінального провадження Касаційний кримінальний суд запропонував стороні захисту забезпечити участь Януковича під час касаційного розгляду цього кримінального провадження із використанням власних технічних засобів і програмного забезпечення “TrueConf”.

Чергове судове засідання у справі Януковича заплановано на 14:00 17 травня 2021 року.

У ВС відбулося чергове засідання у справі В. Ф. Януковича

12 квітня 2021 року колегія суддів Третьої судової палати…

Опубліковано Верховний Суд Понеділок, 12 квітня 2021 р.

Реклама

Залишити коментар