Кадровий конкурс на “Суспільному” триває: на керівну посаду претендує чернівецька журналістка

Журналістка з Чернівців Лілія Дутка претендує на посаду голови правління АТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” (“НСТУ”). Зазначається, що на цю посаду претендують 13 кандидатів. Відповідну інформація оприлюднили на офіційному сайті “Суспільного”

Конкурс на зайняття посади голови правління АТ “НСТУ” було оголошено 2 березня 2021. Приймання документів для участі в конкурсі завершилося о 16:00 1 квітня 2021 року. А 7 квітня Наглядова рада НСТУ оголосила список кандидатів на посаду голови правління АТ “НСТУ”. Конкурсний відбір триватиме до 1 травня.

Голова правління АТ “НСТУ” обирається на конкурсних засадах у порядку, визначеному Положенням про конкурс з обрання голови та членів правління, терміном на 4 роки.

Лілія Дутка працювала на різних посада Чернівецької регіональної філії “НСТУ” з серпня 2001 року по лютий 2021 року – журналіст, редактор, ведуча, автор інформаційно-аналітичних програм, завідувач Інтернет-мовлення, директор програм ТБ, директор ТВО “Служба інформації”, координатор грантового проєкту “Агенти Громад”, керівник групи “Тема дня”.

Реклама

Залишити коментар