Політ на 50-річному літаку коштуватиме до 3000 гривень: “Мотор Січ” поновила рейс Чернівці-Київ

Відтепер мінімальна вартість польоту на 50-річному АН-24 в Київ з Чернівців становитиме 2400 гривень. До вчора мінімальна ціна на цей літак становила 1300 гривень. Максимальна ціна становитиме 3000 гривень за політ в одну сторону. Переліт у столицю і назад вартуватиме майже 5000 гривень. Про це повідомляє Чернівецький промінь.

Авіакомпанія “Мотор Січ”, яка вчора терміново припинила продаж квитків на рейс Київ-Чернівці, сьогодні відновила продаж квитків. Вчора у керівництві авіакомпанії прокоментували, що не домовились з керівництвом міста. Але вже сьогодні, певно, угоди вдалося досягти, але ціна зросла на більш ніж 1000 гривень.

Нагадаємо Роман Клічук кілька місяців домовлявся про курсування цього літака, але знайшов авіакомпанію з найстарішим флотом в Україні. Проте домовленості з «Мотор Січ» подавали як чи не єдину перемогу нової влади Чернівців за 100 днів на посаді. Зрештою міській владі вдалося домовитись за політ на 50-річному літаку за 2400 гривень. В той же час, без домовленостей з Клічуком, у Чернівці зайшла авіакомпанія «WINDROSE», яка запровадила аналогічний рейс за ціною від 700 гривень.

Реклама

Залишити коментар