Авіарейс Чернівці-Київ скасували: “Мотор Січ” закрила продаж квитків на це сполучення

Однак сьогодні “Мотор Січ” в терміновому порядку скасували авіарейс на Чернівці, і наразі немає можливості забронювати на нього квитки. В авіакомпанії журналісту “Чернівецького променя” повідомили, що продаж на цей рейс терміново закрито. 

Вчора міська влада похвалилися, що з 1 червня літак з Чернівців на Київ буде здійснювати рейси 6 разів на тиждень. До авіакомпанії “Мотор Січ”, яка тричі на тиждень виконуватиме рейси на Київ з 12 квітня, з 1 червня приєднається авіакомпанія “WINDROSE”, яка також три рази на тиждень виконуватиме рейси Чернівці-Київ.

Міський голова Роман Клічук 5 місяців домовлявся з авіакомпанією «Мотор Січ» і цей рейс подавали як чи не єдину перемогу за 100 днів мера на посаді. Але в Чернівці сама зайшла авіакомпанія “WINDROSE”, яка пропонує квитки ледь не вдвічі дешевші за конкурентів, з якими домовлявся Клічук.

Нагадаємо, що літаками “Мотор Січ” можна було зранку вилетіти з Чернівців на Київ, а ввечері повернутись. У авіакомпанії “WINDROSE” менш зручний розклад польотів, виліт з Чернівці о 17:30 і в Бориспіль літак прилітатиме о 19:05. У зворотному напрямку можна буде полетіти наступної доби. Виліт з Києва о 15:15, в Чернівці літак по розкладу прилітатиме о 16:50. Проте найдешевші квитки будуть коштувати трохи більше 700 грн, проти 1300 у «Мотор Січ».

Наразі приймається рішення керівництвом авіакомпанії, і чи буде літак виконувати рейси на Чернівці стане відомо наприкінці тижня.

Реклама

Залишити коментар