Виплати по 8 тисяч гривень: Кабмін схвалив рішення про допомогу ФОПам в “червоних” зонах

Кабмін схвалив рішення, яке дасть змогу запустити механізм виплати держдопомоги ФОПам і найманим працівникам у “червоних” зонах. Зареєструватись у “Дії” для отримання допомоги зможуть вже з наступного тижня. Про це прем’єр Денис Шмигаль заявив на засіданні уряду, пише Економічна правда.

Cьогодні, 7 квітня схвалять рішення, яке дасть змогу запустити механізм підтримки громадян та бізнесу, які постраждали від посилених карантинних заходів у “червоних зонах”.

“Уряд на доручення президента розробив, а Верховна Рада затвердила механізм підтримки населення та бізнесу у разі посилення карантинних заходів, який передбачає надання одноразової грошової допомоги у розмірі 8 тис грн. Цей механізм уже працював взимку, і ми його повертаєм в регіони, що перебувають в “червоних” зонах”, — розповів Шмигаль.

Виплати, як і минулого разу, здійснюватимуться автоматично після подання заявки на порталі або в застосунку Дія. Зареєструватись на отримання допомоги від держави у розмірі 8 тисяч гривень можна буде вже наступного тижня.

Реклама

Залишити коментар