Кравчук: Україна відмовилася від участі в переговорах ТКГ у Мінську

Голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що Україна більше не проводитиме переговори щодо Донбасу в Мінську, оскільки Білорусь перебуває у сфері впливу Російської Федерації.

Про це він заявив в ефірі “Україна 24”.

“Я не думаю, що тут йдеться тільки про довіру. Я переконаний, що країна, яка невпорядкована, яка веде складну боротьбу з опозицією, яка в цій боротьбі використовує недозволені, непередбачені методи, репресії, країна, яка перебуває у сфері впливу Росії, країна, де проходять російські військові маневри тощо – не може бути майданчиком для вирішення такого питання, яке зветься “боротьба за мир”, – зауважив Кравчук.

Він зазначив, що місцем для переговорів може бути тільки нейтральна країна, проте поки конкретних пропозицій немає.

“Буде вирішувати українська влада. Таких країн, які ні від кого не залежать і можуть створити умови для проведення зустрічей, в Європі багато. Це не проблема. Є тільки проблема бажання й узгодження, і це буде основне питання для пані Хайді Грау (спецпредставниця ОБСЄ на переговорах щодо Донбасу – ред.), оскільки вона модератор і повинна підтримати такі пропозиції та поставити питання на рішення”, – додав голова української делегації.

Реклама

Залишити коментар