Брали участь в окупації Донбасу: на Буковині заочно судитимуть двох бойовиків “ДНР”

У Чернівцях заочно судитимуть заступницю начальника штабу танкового батальйону та бойовика незаконного збройного формування “ДНР”. Їх обвинувачують в участі у діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України). Про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної прокуратури.

Чернівецька обласна прокуратура скерувала до суду обвинувачувальні акти стосовно двох учасників незаконного збройного формування, яке діє на території Донецької області.

За даними спеціального досудового розслідування, слідчі СБУ встановили, що 42-річний житель Краматорського району та 39-річна жителька м. Донецьк Донецької області, сприяють діяльності терористичної організації “ДНР”.

Так, 39-річна заступниця начальника штабу танкового батальйону “ДНР” та бойовик бригади “Восток” брали активну участь в бойових діях проти військовослужбовців Збройних Сил України та працівників правоохоронних органів на лінії розмежування.

Початок строку відбування покарання правопорушників обчислюватиметься з дня їх затримання та приведення вироку до виконання.

Реклама

Залишити коментар