13% освітян Буковини погодилися на щеплення від коронавірусу: опитування управління освіти

Наразі з-поміж майже 30 тисяч працівників сфери освіти Буковини на вакцинацію погодилися лише трохи більше 4 тисяч. Це близько 13 відсотків. Про це у коментарі МБ повідомила очільниця департаменту освіти і науки ОДА Людвіга Цуркан.

Опитали 29 тисяч 628 осіб. Це майже 90 відсотків від усіх працівників закладів дошкільної освіти, загальносередніх, профтехосвіти, вищої школи, позашкільних заклади та інклюзивно-ресурсних центрів. З цієї кількості виявили бажання вакцинуватися 4 тисячі 332 людини, розповіла Людвіга Цуркан.

Утім, це не остаточна цифра, адже вона постійно збільшується, запевняє чиновниця.

“Дехто передумав і вже заповнює гугл-форму, в якій повідомляє про свою згоду на вакцинацію. Станом на 31 березня щепили вже понад 400 працівників сфери освіти. Усі інші не відмовилися. Просто вони ще взяли час для роздумів. Знаю, що територіальним громадам дали завдання складати списки згідних. Йшлося також про те, що мобільні бригади будуть виїжджати до закладів освіти і вакцинувати на місці”, —  зазначила Людвіга Цуркан.

Посадовиця зауважує, що всім освітянам наголошують про важливість вакцинації.

“Ми всім говоримо про те, що варто щепитися. І якщо хочемо вийти на навчання, це треба робити”, — запевнила Людвіга Цуркан.

Реклама

Залишити коментар