Кредитні канікули для підприємців в “червоній” зоні: мер Клічук написав звернення до ВРУ, Прем’єр-Міністра та Президента

Сьогодні, 30 березня, біля  міської ради чернівецькі підприємці зібралися на акцію проти карантину «червоної» зони. До людей вийшов міський голова Роман Клічук та вислухав усі їхні претензії. У відповідь на них міський голова повідомив про звернення до голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України та Президента.

За словами міського голови Чернівців, єдине, що наразі може зробити місцева влада – це звільнити підприємців від орендної сплати, що було запроваджено раніше.

Водночас, мер міста сказав, що направить звернення до голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України та Президента.

“Представники малого бізнесу України потерпають від обмежень «червоної» зони адаптивного карантину та практично опинилися на межі виживання: немає засобів, щоб утримувати свої сім’ї, оплачувати комунальні послуги, податки, орендну плату, кредити, що може призвести до соціального вибуху. Прошу терміново внести на розгляд Верховної Ради України законопроекти” —  йдеться у зверненні мера.

Серед запропонованих законопроектів:

1. Скасування єдиного податку та ЄСВ на період адаптивного карантину для підприємців другої групи спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, які втратили можливість реалізовувати своє право на працю у зв’язку з карантинними обмеженнями “червоної” зони адаптивного карантину.

2. Рекомендувати банкам запровадити кредитні канікули для підприємців, які втратили можливість реалізовувати своє право на працю у зв’язку з обмеженнями “червоної” зони”.

 

Реклама

Залишити коментар