ЗСУ отримали радіолокаційну станцію, що може працювати майже за будь-якої погоди

Фахівці підприємства «Іскра» виготовили та передали Збройним Силам України нову трикоординатну радіолокаційну станцію 35Д6М.

Про це повідомляє Укроборонпром.

“Фахівці КП «НВК «Іскра», яке входить до складу Укроборонпрому, виготовили та передали Збройним силам України нову трикоординатну радіолокаційну станцію 35Д6М, здатну працювати майже у будь-яких кліматичних умовах та у гірській місцевості”, – йдеться в повідомленні.

ЗСУ отримали сучасну техніку з поліпшеними тактико-технічними характеристиками: збільшеною дальністю дії, покращеними параметрами траєкторної обробки та розширеними функціональними можливостями завдяки сучасним програмним рішенням.

Казенне підприємство «Науково-виробничий комплекс «Іскра» оснастило радар додатковими виносними робочими місцями, що дає змогу повноцінно управляти станцією на відстані до 300 м. РЛС може, за потреби, комплектуватись обладнанням для безпосередньої взаємодії із зенітними ракетними комплексами.

“Ми маємо багаторічний досвід виготовлення та модернізації станцій типу 35Д6, 36Д6. Висококваліфіковані фахівці «Іскри» забезпечують постійний технічний супровід роботи РЛС протягом усього циклу експлуатації станцій як на території України, так і за її межами. Це вкрай важливо для військової техніки, що цілодобово та безперервно перебуває на бойовому чергуванні та допомагає захищати повітряний простір держави. Конструктори нашого підприємства готові виконати роботи з додаткового оснащення або розробки унікальної версії радара з огляду на потреби замовника”, – зазначив головний конструктор оглядових радарів підприємства Дмитро Семенов.

За словами директора підприємства Юрія Пащенка, здатність забезпечити технічний супровід, проводити модернізацію та оновлення програмного забезпечення високо цінують іноземні партнери під час вибору постачальника.

 

Фото – Укроборонпром.

Реклама

Залишити коментар