На Новодністровщині попри “червону” зону відновили очне навчання для молодших школярів

З понеділка, 29 березня, слідом за школами Хотинщини, очне навчання відновили у молодших класах шкіл міста Новодністровськ у Чернівецькій області.  Про це повідомила мер Новодністровська Наталія Цимбалюк.

“З наступного понеділка, молодша школа (1-4 класи) повернеться до очного навчання. Головне, це дотримуватись елементарних правил, щоб коронавірусна інфекція менше поширювалась і це залежить від кожного з нас”, — йдеться у повідомленні очільниці міста.

У коментарях до цього допису, на запитання, чому не відновлюють очне навчання і для учнів старших класів, вона написала, що оскільки регіон перебуває у «червоній» зоні, то рішення про дистанційне навчання у школах прийняли на державному рівні.

“Є чіткі вимоги до червоної зони і ми нічого змінити не можемо. По молодшій школі, ми знайшли прив’язку до окремої постанови і після того як моніторимо ситуацію, приймаємо рішення. Ми стараємось знайти варіанти, як всі навчальні заклади повернути до очного навчання , але за умови якщо знов не введуть локдаун”,  — додала Наталія Цимбалюк.

Раніше очне навчання учнів молодших класів ще з 15 березня відновили у Хотинській ОТГ. Там перенесли березневі канікули на кінець квітня цього року.

Реклама

Залишити коментар