У «червоних» зонах підприємцям обіцяють виплатити по 8 тисяч грн

Кабінет міністрів обіцяє, що в Україні запровадять грошові виплати для підтримки бізнесу в регіонах, які потрапили до «червоної» зони карантину. Виплата становитиме 8 тисяч гривень.

Про це на засіданні уряду 24 березня заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, держава готова виплатити ФОПам та працівникам підприємств, які постраждають через жорсткий карантин, по 8 тисяч гривень, як це було взимку.

“Ми також очікуємо, що крім державної підтримки, органи місцевого самоврядування запровадять для цих людей додаткові виплати”, — зазначив Шмигаль.

Крім того, президент Володимир Зеленський вніс до парламенту законопроєкт про допомогу під час карантину. Він передбачає виплати з держбюджету та з місцевих бюджетів для ФОПів та найманих працівників, робота яких зупинилася через посилений карантин із лютого 2021 року.

Виплати здійснюватимуть на підставі заяви, яку подали в електронній формі. Застрахована особа може звернутися з заявою для допомоги упродовж 30 днів із дня запровадження посиленого карантину у її регіоні.

ФОПам і найманим працівникам (застрахованим особам) пропонується виплатити 8 тисяч грн з держбюджету. Також пропонується місцевим органам влади визначити суму, яку вони виплатять постраждалим від карантину.

Нагадаємо, перед зимовим загальнонаціональним локдауном ФОПам і найманим працівникам, які були змушені припинити свою діяльність, виплатили по 8 тисяч гривень. Подати заяву на отримання виплати можна було лише через додаток чи портал «Дія».

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомляв, що загалом по допомогу від держави звернулися 480 тисяч громадян. Тоді держава перерахувала понад 3 мільярди гривень допомоги під час карантину.

Реклама

Залишити коментар