Ніякого “Донбасу” не існує, а такий наратив нам нав’язує Росія, – Данілов

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов вважає, що українцям не слід використовувати слово “Донбас” для позначення територій Донецької та Луганської областей.

Про це він заявив на форумі “Виборча реформа: оцінка через призму цінностей, політичних прав, якості процедур”, передає РБК-Україна.

“Словосполучення “Донбас” не існує ні в одному нормативному правовому документі нашої держави. Це дефініція, яка нам нав’язується Російською Федерацією… – “народ Донбасу”, “вибір Донбасу”, “Донбас не поставлять на коліна” – ми пам’ятаємо всі ці репліки, які були”, – повідомив він.

Данілов зазначив, що в цьому плані слід дотримуватися українських нормативно-правових документів, в яких є чіткі географічні назви – території Донецької та Луганської областей.

“Ніякого “Донбасу” не існує, тому що це той наратив, який нам нав’язує РФ … потім вони будуть говорити про Галичину та інші речі – це дуже небезпечні речі, коли ми починаємо використовувати такі синоніми”, – зауважив він.

Довідка: поняттям “Донбас” позначають історико-географічний край і один з найбільших в Україні промислово-енергетичних комплексів з великими природними ресурсами та потужним виробничим потенціалом. Донбас розташований на сході країни та адміністративно охоплює Донецьку і Луганську області.

Реклама

Залишити коментар