23 порушення карантину за минулу добу: інспекція Держпродспоживслужби продовжує перевірки закладів харчування

Спеціалісти управління Держпродспоживслужби 15 та 16 березня 2021 року в денний час провели 119 перевірок по дотриманню карантинних обмежень. Порушення карантинних обмежень зафіксували в 23 закладах. Про це повідомила Анжела Косован, начальниця Головного Управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, на своїй сторінці в Фейсбук.
Інспектори Держпродспоживслужби перевірили: 65 закладів торгівлі продовольчими товарами, 3 агропродовольчі ринки, 16 магазинів торгівлі непродовольчими товарами, 23 заклади громадського харчування, 3 перевізників та 9 інших об’єктів.
 За 23 порушення карантинних обмень притягнули  до адміністративної відповідальності  11 осіб, 8 з яких здійснювали торгівлю харчовими продуктами. А також 3 власники закладів громадського харчування: кафе «Фортуна», бар «Гостинний двір» Дністровського району, кафе «Смак» Чернівецького району. Водночас інспектори надали 12 пропозицій.
У вечірній час перевірили 91 об’єкт, з яких 85 – це заклади громадського харчування та 5 магазинів по реалізації продовольчих та непродовольчих товарів.
За результатами перевірок та виявлених порушень дотримання протиепідемічних вимог складено 5 протоколів про адміністративне право-порушення в наступних закладах: «Кав’ярня» у м.Вашківці, кафе «Ефес» м.Чернівці, у 2-х продовольчих магазинах Чернівецького району, барбершоп «The Vibe» в м.Чернівці.
Реклама

Залишити коментар