З 18 березня в Україні відновлять оформлення та видачу дозволів на зброю

Національна поліція з 18 березня відновить оформлення, видачу дозволів і перереєстрацію дозволених видів зброї. Процес було припинено через схеми щодо незаконної видачі дозволів, яку нещодавно викрили правоохоронці.

Як повідомляє пресслужба Нацполіціі, співробітників підрозділів дозвільної служби на час переформатування вивели поза штат. Процес видачі дозволів контролює Департамент внутрішньої безпеки.

За словами голови Нацполіціі Ігоря Клименка, період службового розслідування, через яке призупинили видачу і продовження дозволів, не враховуватиметься при перереєстрації зброї.

“У наших найближчих планах – передати повноваження для оформлення документів на отримання або продовження дозволів на зброю в сервісні центри МВС. Весь документообіг буде здійснюватися через електронну базу. Це зведе до мінімуму можливість корупційної складової. Крім того, створюється Єдина база даних зареєстрованої зброї”, – розповів Клименко.

Переформатування дозвільної служби займе кілька місяців через «величезний обсяг роботи».

18 березня буде відновлено процес оформлення, видачі дозволів та перереєстрації дозволених видів зброї – Ігор…

Опубліковано Національна поліція України Середа, 17 березня 2021 р.

1 березня в МВС повідомили, що розформували всі підрозділи, які займалися видачею дозволів на зброю. У правоохоронних органах викрили корупційну схему з видачі дозволів.

“У нас є інформація про понад дві тисячі випадків видачі дозволів на зброю з грубими порушеннями процедури та законодавства, використовуючи підроблені документи”, – заявив голова Нацполіціі Ігор Клименко.

Реклама

Залишити коментар