Стало відомо, де на Буковині найактивніше вакцинуються медики

У Чернівецькій області практично усіх членів медичних команд, що надають допомогу хворим із COVID-19 у Сторожинецькій районній лікарні, вакцинували від коронавірусу.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА з посиланням на департамент охорони здоров’я.

Окрім того, 96% працівників медичних команд зробили щеплення у психіатричній лікарні, 90% – у районній лікарні Заставни.

Гарний результат і у медиків Сокирянської ЦРЛ – 71%, Глибоцької ЦРЛ – 51% та обласної дитячої лікарні – 41%.

Крім того, в області також розпочали вакцинувати працівників медичних закладів, які стаціонарно лікують недужих буковинців, але не є госпітальними базами.

Тут серед лідерів Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги та онкологічний диспансер. Натомість від ендокринологічного центру пропозицій із прізвищами охочих зробити щеплення до департаменту наразі не надходило.

Активно вакцинуються працівники первинної ланки у Чернівцях. Так, у міських поліклініках №3 та №2 вакциновано понад 30% працівників, високим є показник і у дитячій поліклініці.

Крім зазначених установ, на Буковині також імунізували 85 медиків із приватних лікувальних закладів та 147 працівників Буковинського державного медичного університету.

Вакцинація від коронавірусу у Чернівецькій області стартувала 25 лютого. Щеплення роблять препаратом Covishield, який розробив британсько-шведський фармацевтичний концерн Oxford/AstraZeneca.

Реклама

Залишити коментар