На стадіоні “Буковина” запланували реконструкцію спортарени і басейну —міськрада оголосила конкурс

У Чернівцях міська рада оголосила архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію реконструкції спортивної арени та плавального басейну КСОП “Буковина”, що на вулиці О. Гузар, 1. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міськради.

Зокрема, зазначається, що архітектурно-планувальне завдання конкурсу – створення спортивного комплексу в центрі міста, що відповідатиме актуальним потребам і пропозиціям Федерації футболу Чернівецької області, Чернівецької обласної федерації легкої атлетики, ГО “Федерація волейболу Чернівецької області”, підрозділу Федерації плавання України в Чернівецькій області.

Тривалість конкурсу – 3 місяці (з 18 березня 2021 року по 18 червня 2021 року).

До конкурсу допускають архітекторів, скульпторів, колективи авторів, що мають відповідну освіту та кваліфікаційний сертифікат архітектора. Також автор для виконання конкурсного проєкту може сформувати творчий колектив, будучи його керівником або учасником. У складі творчого колективу можуть бути студенти творчих вищих навчальних закладів.

Для участі в конкурсі автор пише заяви (звернення) про наміри взяти участь у конкурсі із зазначенням прізвища, імені, по батькові автора (авторського колективу), поштової та електронної адреси, контактного номера телефону, а також серії, номеру та дати видачі відповідного кваліфікаційного сертифіката. Заявка на участь у Конкурсі подається поштою на адресу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради: 58000, м. Чернівці, вул. Б. Хмельницького, 64-А або на електронну пошту dmbkzv@ukr.net

Реклама

Залишити коментар