273 чернівецькі сім’ї отримали “пакунок малюка” — грошову компенсацію державної допомоги

В рамках пілотного проекту “Пакунок малюка” батьки новонародженого отримують одноразову допомогу від держави. Допомога може бути як грошовою компенсації, так і власне пакунком. Батьки, які отримали кошти на соціальні картки, можуть придбати дитячі речі в закладах торгівлі, що приєдналися до реалізації пілотного проєкту.  Цьогоріч виплати отримали 273 чернівецькі сім’ї. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради. 

В 2021 році департамент праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради виплатив грошову компенсацію державної допомоги «пакунок малюка» 273 сім’ям чернівчан. Водночас 282 сім’ї отримали зазначену допомогу у натуральній формі, тобто у вигляді пакунка. Порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2020 №1180.

«Пакунок малюка» видається родинам новонароджених закладами охорони здоров’я. Якщо у медичних закладах відсутня така допомога, або дитина народилась поза межами закладу охорони здоров’я, в такому разі «пакунок малюка» можна отримати в структурному підрозділі органу соціального захисту населення за місцем проживання або перебування отримувача. Для цього потрібно подати відповідну заяву не пізніше ніж через 30 календарних днів з дня народження малюка.

Реклама

Залишити коментар