Золото, срібло та бронза: буковинські армреслеслери привезли медалі з Чемпіонату України

З 13 по 14 березня в м. Кременець Тернопільської області проводили Чемпіонат України з армспорту. Буковину на змаганнях представляли 4 спортсмени. Відтак двоє вибороли нагороди. Про це повідомив начальник управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Олександр Погодін.

Олександр Незвезщук – виступав серед чоловіків у ваговій категорії 85 кг, виграв золоту медаль на праву руку і став чемпіоном України, виконавши звання Майстер спорту та отримав путівку на Чемпіонат світу та Європи.

Ще один буковинський спортсмен, за словами Олександра Погодіна, Мар’ян Стоколос виступав у віковій групі +40 (ветерани), 110 кг, пересиливши суперника лівою рукою, посів друге місце, а працюючи правою – третє.

Лаба Андрій та Руденко Дмитро – виступали серед чоловіків у ваговій категорії до 75 кг.