Близько півмільйона гривень виділять на обслуговування бювету на бульварі Героїв Крут

Дороговартісне обслуговування очисних механізмів в бюветі здійснюється за кошти міста. Так, у 2020 році міська влада виділила 375 тисяч гривень на обслуговування цього об’єкту, у 2021 передбачається 480 тисяч. Про це відомили на сайті Чернівецького водоканалу.

Вода, яку подає бювет споживачам, після водопровідних мереж КП «Чернівціводоканал» проходить 7 ступенів обробки – сорбційне очищення, очищення від жорстких солей, збагачення іонами срібла, ультрафіолетове знезараження, пропускається через катіонітні смоли, дочищується від хлору та пропускається крізь кварцеву лампу.

Щотижня лабораторія КП «Чернівціводоканал» робить аналізи води до системи очищення та після неї. Щодня відвідувачі набирають від 7 до 10 тисяч літрів води.

Вода з бювету доступна не цілодобово – насоси, які її подають, вмикають о 8-й ранку і вимикають десь після 19:30. Це потрібно для того, щоб щоночі проводити внутрішні роботи – очищати ємності з іонами срібла та з катіонітними смолами. Інші компоненти очистки замінюються рідше.

Реклама

Залишити коментар