А Ви б поставили вашій школі “відмінно” — буковинські батьки проходять анонімне онлайн-опитування

Щоб не допускати погіршення якості шкільної освіти, яка зараз проходить дистанційно, в управлінні освіти створили анонімне анкетування. З його допомогою в департаменті переконаються чи відповідає реальність очікуванням, тобто чи отримують школярі якісну освіти в умовах дистанційного навчання. Про це повідомляє департамент освіти і науки Чернівецької ОДА.

До дистанційного навчання в першу чергу такі ж вимоги, як і до очного. Тобто для початку добре, коли є вчитель в класі і урок відбувається. Проводиться контроль за присутністю учнів, виставляються оцінки в класний журнал та щоденник. Також для закріплення отриманих на уроці знань, учні виконують домашні завдання. Проте переклички, оцінок та домашнього завдання (в яких би обсягах воно не було) недостатньо.

“Дистанційний формат передбачає наявність всіх притаманних очному навчанню атрибутів та для забезпечення повноцінного освітнього процесу на відстані “,  — йдеться у дописі департаменту освіти в Фейсбуці.

Окрім того недостатньо, щоб вчитель просто проводив урок. Увага учнів і при очній формі навчання буває розсіяною. Тож завдання вчителя  — зацікавити, та зосередити увагу учнів на навчанні.

Заповнити онлайн-анкету можна за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfShdYG1eyMeP6tuU8L8rYcDG27IQ2NzR0AVeylYe_T5qI-5w/viewform

Опитування проводитимуть до 20 березня.

Реклама

Залишити коментар