У Чернівецькій психіатричній лікарні розгорнуть додаткові ліжка для хворих на COVID-19

Захворюваність на коронавірус у Чернівцях зростає, тому місто шукає можливість створення резервних ліжок. Про це CvNews розповіла начальниця управління медичного забезпечення у сфері охорони здоров’я Наталія Калмикова.

Цього місяця для лікування від коронавірусної хвороби облаштували  25 додаткових місць у міській лікарні №1”. Також 15 ліжок розгорнули в лікарні №4.

Резервні “ковідні” ліжка планують розгорнути й в Психіатричній лікарні. Там пустує приміщення, з якого нещодавно перевели в обласну лікарню неврологічне відділення.

“Ми спілкувалися з керівництвом. Вони готові йти нам на зустріч. Ми будемо допомагати їм ліжками. Якщо буде потреба, то й з медичним персоналом”, — зазначила Наталя Калмикова.

Щодо забезпечення лікарняних ліжок киснем, то в КНП “Міська лікарня №1” воно відбувається як через централізоване підключення, близько 100 точок, так і за допомогою кисневих концентраторів. Також цього місяця у міській лікарні №3 запрацювала киснева станція, запуск якої планували ще у вересні минулого 2020 року.

Реклама

Залишити коментар