Комітет ВООЗ 16 березня проведе засідання з приводу вакцини AstraZeneca

Комітет Всесвітньої організації охорони здоров’я з безпеки вакцин 16 березня проведе засідання, присвячене вакцині від коронавірусу AstraZeneca.

Про це заявив гендиректор ВООЗ Тедрос Гебреєсус під час брифінгу:

“Комітет ВООЗ з безпеки вакцин розглядав наявні дані в тісному контакті з Європейським агентством лікарських засобів, і його засідання відбудеться завтра [16 березня]”.

Раніше агентство Reuters з посиланням на представника ВООЗ Крістіана Ліндмаєра повідомило, що організація вивчає дані про освіту тромбів у людей, які зробили щеплення препаратом AstraZeneca.

За словами представника ВООЗ, поки немає доказів того, що утворення тромбів спровокувала вакцинація AstraZeneca.

Через повідомлення про те, що в деяких пацієнтів після щеплення утворилися тромби, вакцинацію препаратом AstraZeneca призупинила низка країн, зокрема Німеччина, Італія, Франція та Іспанія.

В Австрії після отримання щеплення померла 49-річна медсестра, в Данії – 60-річна жінка, в Естонії за два тижні після щеплення помер 31-річний чоловік.

Чи існує зв’язок між випадками смерті і препаратом AstraZeneca, поки не встановлено.

Європейське агентство лікарських засобів рекомендувало країнам ЄС продовжити використання вакцини від коронавірусу AstraZeneca на тлі реєстрації випадків утворення тромбів у вакцинованих, передає НВ

ВООЗ також рекомендує продовжити застосовувати вакцину AstraZeneca. За даними організації, препарат можна продовжувати використовувати, поки йде розслідування причин виникнення тромбозу.

Реклама

Залишити коментар