Врятовані українські моряки із затонулого біля Румунії судна — у задовільному стані

Стан врятованих українських моряків, які були на судні, що затонуло біля берегів Румунії 11 березня, задовільний. Вони зможуть повернутися до України вже наступного тижня.

Про це повідомляє посольство України в Румунії у Facebook.

Усі українські моряки перебуватимуть під медичним наглядом в повітовій лікарні Констанци до 15 березня. Напередодні їм вручили посвідчення на повернення в Україну, куди моряки можуть повернутися вже наступного тижня.

«В залежності від стану здоров’я та терміну завершення низки слідчих дій румунських правоохоронних органів, повернення українських моряків на батьківщину слід очікувати на наступному тижні», — ідеться в повідомленні посольства.

Там додали, що всі моряки забезпечені одягом та належним харчуванням, а ситуація — під повним контролем посольства України в Румунії. Як зазначається, постійний зв’язок із родичами врятованих та загиблих моряків диппредставництво підтримує через гарячу лінію.

Окрім того, посольство уточнило, що пошукові роботи румунських військових рятувальників 12 березня завершилися безрезультатно, і корабель ВМС Румунії покинув місце аварії. Сьогодні зранку пошук продовжився.

Рятувальники шукають тіло загиблого капітана затонулого судна — спочатку його бачили в районі аварії, але не змогли підняти на борт рятувального судна. Також шукають першого помічника капітана, який з самого початку рятувальної операції вважається зниклим безвісти.

Щодо розвитку ситуації навколо затонулого судна з українським екіпажем.

Вчорашні пошукові роботи румунських військових…

Опубліковано Embassy of Ukraine in Romania/Посольство України в Румунії Субота, 13 березня 2021 р.

Суховантаж Волго-Балт 179 затонув вранці 11 березня в Чорному морі недалеко від румунського порту Констанца. На борту перебували 13 членів екіпажу, всі вони громадяни України.

Судно GSP Falcon врятувало 10 з 13 членів екіпажу. Капітан і електромеханік суховантажу загинули, пошуки ще одного українця тривають.

Під час аварії критично постраждала українка, за нею направили гелікоптер ВМС Румунії для транспортування в лікарню Констанци.

Реклама

Залишити коментар