1000 листів до Укрзалізниці: як активісти Буковини привертають увагу до транспортних ініціатив

Громадська організація “Потяг на Чернівці” пришвидшує зміни щодо залізничного сполучення Чернівецької області з іншими регіонами. 4 березня розпочали кампанію “1000 листів до Укрзалізниці”. Як повідомляють у дописі “Потяг на Чернівці”  мета кампанії  — змусити залізничного монополіста дослухатись до ідей активістів та покращити сполучення з містом. 

Громадська організація пропонує всім небайдужим надіслати лист на адресу Укрзалізниці. В листі помістили ряд пропозицій. Наприклад відновлення щоденного графік руху пасажирського поїзда Чернівці – Київ. Також пропонують полегшити в літній час  подорожуючим дорогу до курортів Чорного моря. Це стане можливим завдяки  продовженню курсування групи вагонів потягу Миколаїв – Рахів від станції Івано-Франківськ до станції Чернівці.
Долучитися до акції та ознайомитися з повним переліком ідей для покращення роботи Укрзалізниці, можна завантаживши лист:  http://bit.ly/38aErqk

Далі його потрібно роздрукувати та вписати свої дані, а потім відправити лист за адресою: 0315, м. Київ, вул. Єжі Гедройця, 5.

Реклама

Залишити коментар