Переповнені лікарні в Івано-Франківську: жінка померла в “швидкій”, доки шукали вільне ліжко

У міських лікарнях Івано-Франківська немає вільних місць для хворих на COVID-19. Швидкі привозять людей до медичних закладів та очікують доки звільниться ліжко.  Був випадок, коли хвору жінку возили від лікарні до лікарні в області і у дорозі вона померла. Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише Суспільне Карпати.

Зараз у міських лікарнях госпіталізували 720 пацієнтів з коронавірусом. Руслан Марцінків додає, що вже повністю заповнена центральна міська лікарня № 1, гінекологічне відділення пологового будинку та один поверх кардіологічного центру. Додаткові місця також розгорнуть в міській поліклініці № 2.

“Я розумію, що це не найкраща поліклініка міста, яка може надати медичну допомогу, але це краще, ніж спортзал чи школа. Діємо у межах того, що є, – говорить Марцінків. – Був випадок, що жінку повезли у Заболотів, там не було місця. Повезли в Коломию, там теж відмовили. Жінку повезли до Калуша, і вона відійшла по дорозі. Не треба закоривати очі на такі проблеми, в цій ситуації треба діяти”.

Допомогти впоратися із кількістю хворих у Франківську пропонував міський голова Львова. Нині пацієнтів з Івано-Франківська везуть туди.

Реклама

Залишити коментар