В одній з чернівецьких лікарень жоден медик не хоче вакцинуватися – ОДА

У Чернівецькій міській лікарні №3 жоден медик не виявив бажання вакцинуватися від коронавірусу, а в міській лікарні №4 на вакцинацію записалися лише троє працівників.

Про це під час брифінгу повідомила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.

“Вакцинація на Буковині набирає обертів. Зокрема, уже від завтра у нас буде 9 мобільних бригад повністю готових працювати. Одночасно з цим, у нас є декілька закладів, у яких в принципі комунікація не проводиться. Досить складно навіть почути аргументи медичних працівників, чому вони проти вакцинації. До прикладу, у нас є міська лікарня №3, де поки жоден лікар не виявив бажання вакцинуватися. І в нас є міська лікарня №4, де тільки троє працівників вакцинувалися”, – повідомила обласна чиновниця.

Водночас, вона відзначила, що у тих лікарнях, де медики одними з перших почали вакцинуватися, зростає кількість працівників, які записалися на щеплення. Найближчим часом в області почнуть вакцинувати медиків призовних комісій та працівників медичних навчальних закладів.

“Окрім госпітальних баз, ми плануємо вакцинувати й інші медзаклади, працівників, які не займаються ковідом, але записалися у чергу. Водночас, сьогодні штабним рішенням ми б хотіли розпочати вакцинацію призовних комісій, які незабаром почнуть працювати. Важливо, щоб вони безпечно працювали. Вже від завтра починаємо вакцинувати Кіцманську призовну комісію. Також звертаємося і до медичного університету, і до приватних медичних закладів, що на першому етапі ми готові вакцинувати і їх”, – додала Наталія Гусак.

Вона висловила сподівання, що подальший процес вакцинації в регіоні спонукає медичних працівників, які відмовляються від щеплення, змінити свою думку.

Станом на 10 березня у Чернівецькій області зафіксували 59 667 випадків інфікування COVID-19. Із них 46 421 пацієнт одужав, 1116 людей померли.

Реклама

Залишити коментар